Szkolenia zamknięte dla DPS

Zapraszamy serdecznie do kolejnego roku wzajemnej współpracy w dziedzinie rozwoju zawodowego. W przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo zarówno szkolenia podstawowe – np. dotyczące organizacji pracy, zarządzania jednostką, indywidualnych planów wsparcia, kierunków i metod terapii czy też prowadzenia dokumentacji w DPS - jak i specjalistyczne, które powstały w odpowiedzi na Państwa szczególne zapotrzebowanie oraz oczekiwania. Niezmiennie pojawiają się bowiem nowe palące problemy i zagadnienia, którym należy się przyjrzeć, wspólnie je przeanalizować, aby móc wdrożyć odpowiednie metody pracy. Dzięki współpracy z Państwem sukcesywnie rozszerzamy naszą ofertę szkoleń tak, by spełniała Państwa oczekiwania. Poniższe zagadnienia są odpowiedzią na potrzeby szkoleniowe zgłaszane przez różne instytucje w celu wzmacniania obszarów pomocy społecznej.

Aby wszystkie nowe wyzwania w pracy nie stanowiły większego problemu i aby móc się dobrze przygotować do nowo otrzymanych zadań przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę naszych szkoleń.

Polecamy Państwu współpracę z nami przy organizacji szkoleń w formule zamkniętej, przygotowywanych na indywidualne zlecenie instytucji i dostosowanych – pod względem treści, terminu i miejsca realizacji – do Państwa oczekiwań i potrzeb. Współpracujący z nami zespół wykładowców i trenerów posiada doświadczenie zawodowe w zakresie wszystkich dziedzin prawa powiązanych z tematyką dotyczącą realizacji zadań przez DPS. Aktualna wiedza naszych szkoleniowców pozwala nam przygotować różnorodne programy na Państwa zamówienie.

Zachęcam Państwa do skorzystania z oferty szkoleniowej Studia Profilaktyki Społecznej, a szczególnie do kontaktu z naszymi konsultantami.

Pobierz ofertę szkoleń
dla kadry zarządzającej
oraz pracowników DPS
facebook