Zapowiedź wydawnicza nowej broszury: "Dorosłe dzieci alkoholików. Wczesnodziecięce traumy i powrót do zdrowia"

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, ze od dnia 01.09.2022 r. dostępna będzie w regularnej sprzedaży nowa broszura z serii "Problemy Alkoholowe”, pt. „Dorosłe Dzieci alkoholików. Wczesnodziecięce traumy i powrót do zdrowia".

Dorośli, którzy wychowywali się w rodzinach, gdzie nadużywano alkoholu, to bardzo duża część naszego społeczeństwa. W broszurze wskazano jak doświadczenia wyniesione z rodzin z problemem alkoholowym wpływają na pewne schematy, uczucia i zachowania w dorosłości, czyli tzw. syndrom DDA. Publikacja jest zaadresowana zarówno do osób zajmujących się pomaganiem jak i do samych DDA, pozwalając im lepiej rozumieć jak doświadczenia z przeszłości ukształtowały ich aktualne funkcjonowanie i jaką pracę podjąć w kierunku zmiany destrukcyjnych schematów z dzieciństwa.

Broszura powinna być dostępna w takich miejscach jak ośrodki pomocy społecznej, punkty konsultacyjne, placówki leczenia uzależnień, poradnie podstawowej opieki zdrowotnej, poradnie psychologiczno - pedagogiczne. Powinna być wykorzystana w szerokiej edukacji publicznej.

 

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu - KLIKNIJ TUTAJ

facebook